Na co si dát při (od)líčení pozor

Voděodolnou řasenku jen příležitostně

Není ideální volit pro běžné každodenní líčení voděodolnou řasenku. Je vhodná hlavně na mimořádné příležitosti. Její složení není pro běžné denní pěstění řas ideální. Vysušuje je a řasy se stávají křehké a lámavé. Ani její potřebné intenzivní odličování není pro oční okolí příznivé.

S vydatnými pěstícími přípravky příliš nespěchej

Každý věk má svoje potřeby a tak jako ve vyšším věku je nutné dodávat pleti chybějící energii pomocí vydatných pěstících přípravků, tak je také potřebné v mládí to nepřehánět s energií. Kůže si na vysoce energetické přípravky velmi rychle zvyká a stává se na nich závislá.

Odličování očí je velice důležité

Příliš intenzivní čištění očnímu okolí neprospívá. Proto oční okolí musíme odličovat velice šetrně, ale i účinně. V okolí očí je velmi málo mazových žláz, a pokud budeme oči odličovat jenom vydatnými olejovými přípravky, začne se projevovat práce integrinů a dojde po čase ke snížení vlastní schopnosti maštění.

Základem zdravé a krásné pleti je čištění

Nikoho by ani nenapadlo tvořit z mastných špinavých vlasů reprezentativní účes, ale na špatně umytou kůži jsme ochotni vytvářet luxusní make-up. Tak jako pro vlasy vybíráme vhodný a účinný šampón a kondicionér, tak pro kůži na obličeji krku a dekoltu vybíráme vhodný čistič a tonikum.

Držte se těchto pravidel a Vaše pleť se Vám odvděčí!

Andy

Více příspěvků

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.